Filmy - Novinky

Fanouškovský film o Voldemortovi bude plný atraktivních soubojů a odhalí nám proměnu studenta v postrach kouzelnického světa

Snímek s názvem Voldemort: Origins of the Heir vypadá mimořádně lákavě i v nejnovější ukázce.

4. prosinec 2017, 14:05
zdroj: TryangleFilms
4. prosinec 2017, 14:05

S fanouškovským filmem Voldemort: Origins of the Heir, jehož příběh se bude odehrávat před oblíbenou ságou o Harrym Potterovi, jste na našem webu již narazit mohli. Od posledního traileru uběhlo už několik měsíců, takže bylo jen otázkou času, kdy uvidíme nějaký další. A ten nyní skutečně dorazil, přičemž s sebou přinesl i očekávané datum premiéry. Co se samotného příběhu týče, ten nám poví příběh Toma Riddla, kterého později celý kouzelnický svět poznal pod jménem Lord Voldemort.

 

Ve filmu se tak dozvíme, jaké události předcházely jeho přeměně ve zlého čaroděje a jaký byl jeho život či studium v Bradavicích. Podle slov tvůrců totiž zůstává mnoho otázek nezodpovězených, takže se na ně již zanedlouho pokusí odpovědět. Projekt byl zpočátku financován prostřednictvím crowdfundingu, do situace se však vložilo studio Warner Bros. a vznikl spor ohledně autorských práv. Ze snímku se tedy stal neziskový projekt. Stojí za ním Gianmaria Pezzato a Stefano Prestia, no a herecky se představí neznámá jména jako například Stefano Rossi, Mitchell Thornton, Davide Ellena, Maddalena Orcali či Aurora Moroni. Na YouTube bude snímek dostupný od 13. ledna 2018. Dáte mu šanci?

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.