Pod radarem

Gal Gadot pohrozila, že odstoupí z pokračování Wonder Woman, pokud s ním bude spojen producent obviněný ze sexuálního zneužívání

Herečka se k situaci postavila neúprosně a po studiu Warner Bros. požaduje zpřetrhání všech vazeb s obviněným producentem.

12. listopad 2017, 17:09
zdroj: Warner Bros.
12. listopad 2017, 17:09

Po šestinásobném obvinění filmového producenta Bretta Ratnera ze sexuálního obtěžování se dle interních zdrojů magazínu Page Six rozhodla Gal Gadot, představitelka Wonder Woman, že se nezúčastní natáčení dalšího dílu, pokud se na něm bude podílet právě Ratner. Tento krok rozhodně nevrhá studio Warner Bros. do záviděníhodné pozice vzhledem k tomu, že RatPac-Dune Entertainment s nimi má smlouvu, která sice vyprší v roce 2018, ale už nyní je spojeno s několika projekty. A ačkoli Warner už prohlásil, že smlouvu nehodlá obnovovat a postupně odstoupí od všech projektů spojených s Ratnerem, Gal Gadot trvá na tom, aby Ratnerovy vazby na Wonder Woman 2 byly úplně zpřetrhané, jinak se ve filmu neobjeví.

 

Gal Gadot pohrozila, že odstoupí z pokračování Wonder Woman, pokud s ním bude spojen producent obviněný ze sexuálního zneužívání

 

Ostatně jeho účast na projektu by vypovídala o postavení žen v průmyslu vzhledem k faktu, že snímek bude točit žena, hlavní roli si zahraje žena a za jejich snahu shrábne tučnou částku muž, který ženy sexuálně obtěžuje. Gadot tedy přistoupila s výhružkou, že pokud Warner nevykoupí Ratnerův finanční podíl, neupíše se k pokračování Wonder Woman. Pokud na to Warner přistoupí, bude otázkou nejen částky, ale i etiky, kolik budou muset údajnému sexuálnímu násilníkovi muset vyplatit. Jak to podle vás dopadne?

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.