Pokud máte rádi sportovní dokumentární filmy, pak vás ten následující jistě potěší. Jedna z největších sportovních osobností současnosti Conor McGregor, se totiž poslední měsíce jen nepřipravoval na svůj zápas proti Mayweatherovi a neužíval si své vydělané peníze, ale také pomáhal při natáčení dokumentu s výstižným názvem Notorious. A konečně jsme se dočkali i traileru.

 

Dokument se naštěstí nebude zabývat pouze přípravou na jeho souboj proti americkému boxerovi. Natáčel se totiž dlouhé čtyři roky a uvidíme v něm rapidní vzestup měna Conor McGregor – od bydlení se svými rodiči a finančních potíží až po jednu z největších sportovních hvězd současnosti. Více vám už ale napoví samotný trailer.

 

 

Co se týče premiéry, v rodném Irsku a ve Spojeném království se do kin dostane už zanedlouho, přesněji 1. listopadu, později se dostane i do Spojených států, Kanady, Austrálie či dalších koutů světa. Zda si ho budeme moci vychutnat i v Česku, zatím nevíme. Ale věříme, že i kdyby ne, tak vás to nezastaví a dokument o tomto skvělém sportovci zhlédnete alespoň z pohodlí domova.

Ohodnoť článek
62
Zdroj: unilad.co.uk