Intriky, nečekané zvraty a efektní boje jsou sice fajn, ale bez těchto žen by Game of Thrones nebylo tím, čím je. Divačky letí na sladkého Jona Snowa či sympatického Robba Starka a muži zase mohou oči nechat na sexy Margaery, svůdné Daenerys, exotické Missandei nebo stále do krásy rostoucí Sanse. Patří mezi vaše favority jiná postava? Vkus máme přece každý jiný.

Sedmá série je již na dosah ruky, přičemž v skutečně nedávné době jsme mohli vidět její první upoutávku, na kterou navazovalo snad ještě více ohromující představení v podobě druhého traileru z posledních dní. A protože jsme vás ve středu zchladili skutečně mrazivou dávkou plakátů, možná by bylo vhodné zhlédnout i cosi žhavějšího a odlehčenějšího. Proto vám přinášíme video-sestřih (viz konec článku) našich oblíbených hereček z Game of Thrones, který mužského diváka jistě potěší.

Při jeho sledování ale doporučujeme přidanou hudbu ideální vypnout (abyste se necítili jako v levném erotickém salonu) a bez zvuku (nebo s přidaným Game of Thrones soundtrackem) se kochali nad krásou ženského castingu Her o trůny. Muž či žena, mladý čí starý, každý má v tomto seriálu svou (či svého) miss krásy (muže snů). Která z účinkujících vám při prvním příchodu na scénu nedovolila dlouhé noci spát? Vyjádřit své sympatie mohou pochopitelně i naše čtenářky.

Součástí Game of Thrones nejsou jen dramatické příběhy a epické souboje, ale i krásné ženy. Bez nich by to zkrátka nebylo onoSoučástí Game of Thrones nejsou jen dramatické příběhy a epické souboje, ale i krásné ženy. Bez nich by to zkrátka nebylo onoSoučástí Game of Thrones nejsou jen dramatické příběhy a epické souboje, ale i krásné ženy. Bez nich by to zkrátka nebylo ono

Součástí Game of Thrones nejsou jen dramatické příběhy a epické souboje, ale i krásné ženy. Bez nich by to zkrátka nebylo ono

 

 

 

Ohodnoť článek
60
Zdroj: HBO
Foto: HBO, Esquire, Justin Campbell Photoshoot