Mladičký talent Tom Holland ještě ani nedebutoval jako nový Peter Parker v samostatném filmu a už přemýšlí do budoucna, jaké další kultovní postavy by si rád zahrál. Jeho cíle jsou opravdu vysoko. Jednou by si mimo jiné rád střihl i Batmana nebo Jamese Bonda. Jeho kariéra přitom začala teprve nedávno. Poprvé se objevil v celovečerním snímku The Impossible spolu s Ewanem McGregorem a Naomi Watts a pokračoval ve vedlejších rolích až do roku 2015, kdy byl vybrán do role Spider-Mana. Pavoučí superhrdinský oblek poprvé oblékl loni ve filmu Captain America: Civil War a od té doby napjatě čeká na přijetí samostatného Spideyho filmu Homecoming, který bude mít u nás premiéru 6. července (júl).

 

Navzdory vší slávě přicházející s rolí oblíbeného superhrdiny se nechal slyšet, že stále hledá nové a nové role, aby si ho diváci nepamatovali jen díky jedné postavě. Možná i z toho důvodu nedávno přijal ústřední roli v chystané adaptaci videohry Uncharted. Při rozhovoru pro magazín Interview dostal otázku ohledně cílů, kterých chce v průběhu své kariéry dosáhnout. Teprve 21letý herec tedy začal vyjmnovávat všechny milníky, kterých by chtěl dosáhnout. V ideálním případě by do 20 let chtěl sám natočit film a do 10 let získat Oscara. Tím nejzajímavějším cílem v jeho plánech je však bez debat skutečnost, že by si rád zahrál Batmana a Jamese Bonda. 

 

Kdyby se mu jeho přání splnila, zařadil by se mezi malou skupinku herců, kteří si zahráli více než jednoho superhrdinu. Z tohoto vzorku lze navíc vyjmenovat jen opravdu minimum těch, jejichž role zapůsobily v obou případech. Příkladem může být Ryan Reynolds, který si zahrál Green Lanterna a později Deadpoola a nebo Chris Evans jako Human Torche a Captain America. A pokud to Holland s rolí Batmana myslí opravdu vážně, možná se mu bude hodit současná spolupráce s Michaelem Keatonem (Vulture v Homecoming), který si Batmana zahrál ve stejnojmenném filmu od Tima Burtona z roku 1989. Ať chce nebo ne, Tom Holland má se Sony Pictures podepsanou smlouvu ještě na několik projektů, a tak bude minimálně ještě v příštích několika letech znám jako Peter Parker. 

 

Tom Holland by si po Spider-Manovi rád zahrál Batmana a Jamese Bonda. Do 10 let by chtěl získat Oscara

Ohodnoť článek
8
Zdroj: screenrant.com