Momentálně velmi populární herec Chris Pratt poskytl informace ohledně chystaného blockbusteru následujícího roku. Na tiskové konferenci dokončené novinky Guardians of the Galaxy Vol. 2 jsme se tedy dozvěděli nejen aktuality o tomto filmu, ale šikovní reportéři vytáhli z Pratta i žhavá fakta o Jurassic World 2. Podle jeho slov můžeme očekávat děsivější, temnější a překvapivě natočené pokračování od režiséra J. A. Bayona, který připraví druhý film po opětném zavedení původního Jurassic park.
 
Pro připomenutí, Pratt hraje roli Owena, trenéra dinosaurů a výzkumníka v parku, který chápe dinosaury mnohem více než finančně motivováni majitelé zábavního střediska budoucnosti. Chrise uvidíme opět v této roli i v druhé části, ale během rozhovoru neposkytl další fakta ohledně jeho směřování v příběhu. Snad opět uvidíme i jeho „učitelské“ schopnosti na nových speciálně zmutovaných tvorech z tajných laboratoří komplexu.

 

Chris Pratt nadšeně popsal připravovaný Jurassic World 2 jako temnější a děsivější pokračování s neočekávanými zvraty

 

Pratt se taktéž vyjádřil velmi pozitivně i k režisérovi projektu: „Je to pozoruhodný filmař. Pokud uvidíte jeho thriller The Impossible nebo fantasy snímek A Monster Calls, pochopíte, že je opravdu suverénně vizuální mistr. Nechybí mu ani hluboké emoce a napětí. Myslím, že Jurassic World 2 bude mnohem děsivější verzí, a také trochu temnější, přičemž rozšíří a posune příběh dopředu takovým způsobem, jak opravdu nečekáte a ani si vlastně nedokážete představit.“
 
Vyslovená slova Chrise se shodují se stejným výrokem režiséra z minulého roku, kdy popisoval film jako temnější a šokující. Je fantastické, že oba mají totožné pocity ze sci-fi novinky.

 

Chris Pratt nadšeně popsal připravovaný Jurassic World 2 jako temnější a děsivější pokračování s neočekávanými zvraty

Ohodnoť článek
31
Zdroj: screenrant.com
Foto: The Independent, yoanu.com