Místo nové franchise se prostě příběh Eddieho Redmayna a jeho Newta Scamandera natáhne o další dvě části. Takové je rozhodntí studia Disney a J. K. Rowlingové, která se s určitostí bude podílet na scénáři. Nedávno jsme spekulovali o tom, zda se Daniel Radcliffe vrátí do role Harryho Pottera, a pokud se tak stane, zřejmě by šlo o pokračování sedmé části, které nám již Rowlingová vyprávěla skrz divadelní hru a scénář v knižní podobě. O tom ale více zde.

 

Nejnověji prohlásila, že podle toho, co má v hlavě a co se líbí i studiu, bude schopna bez problémů dát dohromady materiál na 5 filmů. Prvním bude Fantastic Beasts and Where to Find Them, které dorazí do kin 18. listopadu 2016. Je pravda, že po posledním traileru se na to v redakci docela těšíme a nevidíme to už tak bledě, ale rozhodnutí oznámit další 4 filmy ještě předtím, než mají diváci šanci vytvořit si k postavám či novému prostředí jakýkoliv vztah? Proč se toto musí dít, skutečně nechápeme. Velmi kladné přijetí tak zpráva ve světě nedostala, což je zcela pochopitelné. V případě, že se z nějakého důvodu první část spin-offu nepodaří (a že bychom jich z fleku uměli pár jmenovat), lidé budou představou dalších částí dost znechuceni.

 

 

Příběh se bude odehrávat v roce 1926 a představí nám Newta Scamandera (Eddie Redmayne – The Danish Girl, The Theory of Everything), který právě dokončil globální exkurzi s cílem najít a zdokumentovat neobyčejnou skupinu magických tvorů. Po příjezdu do New Yorku však dojde k nehodě a z Newtova kouzelného kufříku se vyprostí hned několik odchycených zvířat. Za tuto nešťastnou situaci je sice zodpovědný mudl jménem Jacob, problém s uniklými tvory však třeba vyřešit co nejdříve. Mohou totiž ohrozit nejen svět čarodějů, ale i společnost mudlů.

 

Režíruje David Yates (Harry Potter and the Order of the Phoenix, Half-Blood Prince, Deathly Hallows: Part 1 a Part 2), scénář měla na starosti samotná autorka knižní předlohy, J. K. Rowling, a kromě výše zmíněného Eddieho se ve filmu objeví i Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Dan Fogler, Colin Farrell, Jenn Murray, Jon Voight, Carmen Ejogo, Gemma Chan či Faith Wood-Blagrove. Premiéra u nás je naplánována na 17. listopadu 2016, a pokud se chcete něco dozvědět i o postavách, případně některých tvorech, klikejte sem. Více informací o snímku a budoucnosti tohoto světa najdete ve vláknech zde, zde a zde.

 

Jak toto rozhodnutí vnímáte? Chtěli byste, aby šlo o antologii, kdy se v každém filmu podíváme do jiné země a poznáme různé hrdiny, nebo byste raději kompletních 5 filmů s uceleným příběhem a Eddie Redmaynem? Vaše dojmy zanechte v komentářích níže.

 

Nové plakáty pro Fantastic Beasts

J. K. Rowlingová potvrdila, že svět Harryho Pottera rozšíří hned 5 filmů!J. K. Rowlingová potvrdila, že svět Harryho Pottera rozšíří hned 5 filmů!J. K. Rowlingová potvrdila, že svět Harryho Pottera rozšíří hned 5 filmů!J. K. Rowlingová potvrdila, že svět Harryho Pottera rozšíří hned 5 filmů!J. K. Rowlingová potvrdila, že svět Harryho Pottera rozšíří hned 5 filmů!J. K. Rowlingová potvrdila, že svět Harryho Pottera rozšíří hned 5 filmů!J. K. Rowlingová potvrdila, že svět Harryho Pottera rozšíří hned 5 filmů!J. K. Rowlingová potvrdila, že svět Harryho Pottera rozšíří hned 5 filmů!J. K. Rowlingová potvrdila, že svět Harryho Pottera rozšíří hned 5 filmů!J. K. Rowlingová potvrdila, že svět Harryho Pottera rozšíří hned 5 filmů!

Ohodnoť článek
107
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Warner Bros.