Na Pottermore se týden před očekávanou premiéru hry Harry Potter and the Cursed Child v Londýně objevily první fotky odhalující vzhled herců hlavního tria. Řeč je o Jamie Parkerovi coby Harry Potterovi, Poppy Millerové v role Ginny a Samu Clemmettovi coby Albusu Severusovi. Dá se očekávat, že v následujících dnech uvidíme kompletní herecké obsazení divadelní hry, jejíž scénář bude ve formě knihy uvolněn koncem července.

 

Příběh napsala Rowlingová, autorka všech 7 knih. Bude se točit okolo Harryho ve středních letech a jeho nejmladšího syna Albuse. Harry je extrémně zatížen prací na Ministerstvu magie (jako bystrozor), zatímco musí myslet i na své tři děti a oddanou manželku Ginny. Harryho minulost ne a ne zůstat za jeho zády, vždy mu připomíná to, kým byl a kým je, načež se sem tam z neočekávaných míst dostává na povrch i zlo. Jeho děti to nemají nejlehčí, obzvláště Albus cítí břemeno svého příjmení nejvíce. Jak se vám herci líbí?

 

Poznejte dospělého Harryho Pottera, Ginny a jejich syna Albuse na první fotce z divadelního pokračování ságyPoznejte dospělého Harryho Pottera, Ginny a jejich syna Albuse na první fotce z divadelního pokračování ságyPoznejte dospělého Harryho Pottera, Ginny a jejich syna Albuse na první fotce z divadelního pokračování ságyPoznejte dospělého Harryho Pottera, Ginny a jejich syna Albuse na první fotce z divadelního pokračování ságy

Ohodnoť článek
20
Zdroj: ew.com