Před necelým měsícem Netflix uvolnil první trailer pro Daybreak – jejich letošní podzimní hit během halloweenské sezóny. Seriál nám představí postapo svět, ve kterém se dospělí přeměnili v něco jako zombies, zatímco teenagerům patří svět. Zdá se, že v něm neexistují batolata ani děti, jen dospělí a teenageři hladoví po krvi, užívání si života, romantických momentech a podobně.

 

Trailer doprovází příjemný soundtrack a feel good atmosféra, kterou se daří prodávat sympatickým hercům. Musíme přiznat, že to vypadá dobře a nedivili bychom se, kdybychom se spolu se zbytkem světa namotali. V podstatě bychom Daybreak mohli klasifikovat jako mix teenagerských dramat a komedií se Zombielandem a Mad Maxem.

 

 

Během deseti epizod první série budeme sledovat jednotlivé skupiny studentů z Glendale High School, které se snaží v zombíky zničeném světě pro sebe ukrást část území. Jak již ukázal výše přiložený trailer, jednotlivé gangy postapokalyptického světa se budou rozdělovat přibližně tak, jak tomu bylo i ve škole.

 

Mezi přeživšími tedy najdeme partu arogantních sportovců, inteligentních nerdů či zákeřných roztleskávaček. V hlavních rolích uvidíš herce jako Matthew Broderick, Austin Crute, Colin Ford, Jeantil Godlock, Gregory Kasyanov či Cody Kearsley. První sérii Daybreak režíroval Brad Peyton (Rampage a San Andreas s The Rockem). Na Netflixu bude seriál dostupný od 24. října 2019.

 

Daybreak bude novým seriálovým hitom od Netflixu. Dospelí sú zombie a tínedžerom patrí skvelo vyzerajúci post-apo svet

Ohodnoť článek
5