Tom Six, režisér Lidské stonožky, se tři roky po premiéře svého posledního filmu vrací na scénu. Už dříve sliboval, že jeho další dílo bude nelidským a nejodpornějším zážitkem, kterého se divákům v kinosálech dostane. A zatím to vypadá, že hodlá své slovo dodržet.

 

V prvním plnohodnotném traileru představuje spolek The Onania Club, který sdružuje ženy prahnoucí po lidském neštěstí. Tragédie, smrt a chudoba je vzrušují a nad záběry lidského utrpení společně masturbují.

 

 

Podle oficiálního popisu se bude děj točit kolem mladé Hanny, která se dostane do popisovaného kruhu žen v Los Angeles. Díky svému členství se dostane do styku s větším kvantem lidské mizérie, než by si kdy mohla přát, ale v průběhu toho přijde o všechno, co jí bylo drahé.

 

Režisér Tom Six dále doplnil, že hlavním tématem snímku je Schadenfreude, tedy touha po neštěstí druhých. Zároveň prý půjde o „sociální komentář k rostoucí politické korektnosti privilegovaného západního světa a jeho pokrytectví“. Ve filmu budou zobrazeny ženy jako silné, sebevědomé a nezávislé postavy a muži jako slaboši.

 

 

Herecké obsazení bude sestávat z Jessicy Morris, Darcy DeMoss, Deborah Twiss, Karen Strassman, Flo Lawrence a Ada van Kempena. Film je již dokončen a v listopadu bude nabídnut na filmovém festivalu American Film Market distributorům.

Ohodnoť článek
10