S horory od Stephena Kinga se za poslední roky roztrhl pytel. Samotného Kinga to nesmírně těší, protože si takto více než slušně vydělává. Některé z těchto počinů se vydařily (It, Gerald's Game, 1922), jiné jsou zase zbytečné jednohubky (Cell, Pet Semetary...). Těžko říct, do které kategorie se zařadí In the Tall Grass, něco nám ale říká, že velké šance na tu první nemá.

 

 

Trailer nás seznamuje s hned několika lidmi. Všichni se ztratili na poli ve vysoké trávě. I přesto, že se slyší, nejsou schopni najít toho druhého. Ztracených duší přibývá, pole má své vlastní úmysly a zdá se, že i rozum.

 

Snímek je součástí říjnové hororové vlny na Netflixu. Od září do konce října spustí množství filmů a seriálů zaměřených právě na tento žánr. In the Tall Grass natočil Vincenzo Natali (Splice) a herecky se v něm představí Harrison Gilbertson, Laysia De Oliveria, Avery Whitted, Will Bule Jr., Rachel Wilson a Patrick Wilson (The Conjuring, Aquaman). Film bude na Netflixu dostupný 4. října.

 

V novom horore od Stephena Kinga uviaznu ľudia v poli vysokej trávy. Má vlastnú myseľ a nehodlá svojich zajatcov pustiť živých

 

Ohodnoť článek
7
Foto: Netflix