Fantastic Beasts nás v posledních letech znovu vzala do univerza Harryho Pottera, ale s jejich výslednou kvalitou nebyli mnozí diváci příliš spokojeni. Snad právě tuto část fanoušků potěší novinka od We Got This Covered, podle níž Warner Bros. plánuje natočit nový film s původní trojicí ústředních hrdinů.

 

Portál vychází z poměrně důvěryhodných zdrojů, které již v minulosti prozradily například i to, že se Ewan McGregor vrátí jako Obi-Wan. Podle daných informací by měl příběh nového Pottera čerpat z divadelní předlohy od J. K. Rowling s názvem Harry Potter and the Cursed Child (Harry Potter a Prokleté dítě).

 

 

Nešlo by tedy o žádný prequel typu Fantastic Beasts, ale o přímé pokračování sedmidílné filmové ságy (v podstatě 8, pokud počítáme, že poslední snímek byl rozdělen na dvě části). V případě, že bude film přímo kopírovat dění divadelní hry, se nám Harry Potter představí jako zaměstnanec ministerstva kouzel, manžel Ginny a otec tří dětí.

 

Události se přesunou od porážky temného čaroděje Voldemorta o celých 19 let dopředu. Nostalgicky vnímající fanoušky ale jistě potěší, že se v divadelním představení také cestovalo v čase, a tak bychom měli vidět Bradavice v celé jejich původní kráse.

 

I po zničení Voldemorta ale kouzelnickému světu hrozí velké nebezpečí. Upozorňujeme, že zatím o této novince nemáme žádné potvrzené informace od studia, a tak je třeba brát celou záležitost s rezervou.

Uvítal by si filmové spracovanie Harry Potter and the Cursed Child?
Rozhodne áno
7582 hlasů
Dám tomu šancu
1111 hlasů
Nie, stačí mi Fantastic Beasts
213 hlasů
Nie, nemám záujem o žiaden nový film zo sveta Harryho Pottera
341 hlasů
Ohodnoť článek
98
Zdroj: wegotthiscovered.com