Netflix vydal poslední trailer k seriálu Criminal od Netflixu. Už z něj je zjevné, že to nebude typická kriminálka, na jakou jsme zvyklí. Tato dvanáctidílná série vznikla mezinárodní spoluprací. Najdeme v ní herce ze Spojeného království, Španělska, Německa, ale i Francie. V seriálu se spojili David Tennant, Hayley Atwell, Florence Kasumba, Sebastian Koch, Nina Hoss, Jérémie Renier a další.

 

Netflix vydal posledný trajler k novému seriálu "Criminal" pred premiérou, jasne vraví, že to bude kriminálka akú zatiaľ nepoznáme

 

Seriál se dočká premiéry už 20. září. Trailer napovídá, že jeho mezinárodní kvality budou hrát důležitou roli. Zdá se, že bude rozdělen na čtyři části (dle Collideru) právě podle zemí, které se zapojily. Z upoutávky se však nedalo zjistit, zda jsou vyšetřování v jednotlivých zemích propojená.

 

Částečně to je kvůli tomu, že se děj bude odehrávat výhradně ve vyšetřovacích místnostech. Je tedy těžké rozeznat, která je v jakém státě. Myslíme si však, že malé klaustrofobické místnosti budou napětí seriálu pouze zvyšovat.

 

 

 

Ohodnoť článek
3
Zdroj: collider.com