Přestože Suicide Squad z některých stran schytalo kritiku, nad skvělým ztvárněním Harley Quinn herečkou Margot Robbie protestoval snad jen málokdo. Právě talentovaná Robbie ve snímku s dlouhým názvem Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) ztvární bláznivou a krásnou Harley v první celovečerní hrané sólovce.

 

Filmaři nás dosud lákali pouze krátkým teaserem, a jinak tomu nebude ani dnes. Plnohodnotný trailer je stále v nedohlednu, a tak nám musí stačit i tyto teaserové záběry v rychlém střihu, které alespoň ukazují některé postavy v akci.

 

 

Kromě hvězdy Margot Robbie se ve filmu ukáže Mary Elizabeth Winstead ztvárňující postavu Huntress a Jurnee Smollett-Bell, která si zahraje Black Canary. Jejich protivníkem se stane jeden z nejoblíbenějších představitelů mistrů z Řádu Jedi, a tedy charismatický Ewan McGregor.

 

V Birds of Prey se ale z Obi-Wana Kenobiho změní na zloducha jménem Black Mask. Dále se můžeš těšit na herce a herečky jako Ella Jay Basco (Cassandra Cain), Rosie Perez (Renee Montoya) či Chris Messina (Victor Zsasz)

 

Film režíruje Cathy Yan (Dead Pigs) a scénář napsala Christina Hodson (Bumblebee). Rozpočet snímku je pouhých 75 milionů dolarů, což znamená, že jde v rámci DC o nejlevnější z projektů. Česká premiéra Birds of Prey je plánována na 6. února 2020. Více se o filmu dočteš v tomto vlákně.

Ohodnoť článek
9
Zdroj: comicbookmovie.com