Zřejmě poslední Rambo s příznačným podtitulem Last Blood dokazuje, že ani v 73 letech nedaruje svým protivníkům nic zadarmo. Nebojácný John se v nové části přesouvá do Mexika, kde se setkává s vnučkou své přítelkyně Mary, o níž mluví jako o vlastní rodině.

 

Když se nevinná dívka dostane do spárů mexického kartelu, dobře vycvičený bojovník neváhá a pouští se do další napínavé akce. A ano, i tentokrát poteče krev proudem a končetiny budou poletovat kolem. Kromě toho se však náš hrdina popere s post-traumatickou stresovou poruchou.

 

 

S Rambem jsme se naposledy setkali v roce 2008 (režie Sylvester Stallone). Už tehdy nepatřil herec mezi nejmladší hollywoodské herce, ale dokázal, že na to má.

 

Zhruba o 11 let později bude muset oprášit své schopnosti, aby zabojoval proti překupníkům s bílým masem. A upoutávka mluví jasně – i ve svém vyšším věku všechny pořádně potrápí.

 

Film režíroval Adrian Grunberg (Get the Gringo) a o scénář se spolu se Sylvesterem postaral Matt Cirulnick. Česká premiéra je naplánována na 19. září 2019. Více se o filmu dočteš v tomto vlákně.

Ohodnoť článek
5
Zdroj: comingsoon.net