Po dvou letech se Pennywise vrací do kin, aby postrašil děti i dospělé, odplatil se členům Loser's Club a vydělal Warnerům nějaké ty miliony. A kromě té odplaty dnes už dospělým kamarádům se mu to vše s jistotou podaří. Od premiéry nás dělí 3 týdny, a proto je stále citelnější, že Warner chce film potlačit co nejvíce. I dnes tu máme 3 nová videa sestávající ze starších, ale i z čistě nových záběrů.

 

 

Od událostí z prvního filmu uběhlo již 27 let, a tak je jasné, že nám hlavní postavy musely dospět. V It: Chapter Two se sice ukáží i dětští představitelé ústředních hrdinů, ale první housle budou hrát bezpochyby právě dospěláci. Rozhodně se však pořádně zapotí, jelikož se v městečku Derry opět probere zlo v podobě strašidelného klauna Pennywise.

 

Za režií It: Chapter Two stojí již zmíněný Muschietti a kromě Chastain uvidíme i herce jako James McAvoyBill SkarsgårdBill HaderSophia LillisFinn WolfhardJavier BotetJaeden LieberherJames RansoneWyatt OleffJack Dylan GrazerJeremy Ray TaylorChosen JacobsAndy Bean či Jay Ryan. Premiéra snímku je u nás naplánována na 5. září 2019 pokud se o něm chceš dozvědět více, klikej sem

 

 

 

Ohodnoť článek
4