V 1. sérii The Boys jsme viděli množství Rkových scén. Ať už šlo o momenty plné krve, tvrdé nadávání, nahotu či přímo sexuální scény (jako zmenšení á la Ant-Man a následný skok do vagíny). Viděli jsme také množství úmrtí, nechutných smrtí. Amazon tvůrcům bez problémů všechno dovolil, ale natočena byla jedna scéna, při které si řekli, že neprojde v žádném případě.

 

 

Prozradil nám to showrunner Eric Kripke:

 

„Byla tam JEDNA SCÉNA, na kterou Amazon řekl FUCK NO, musíte ji vystřihnout. Vzhledem k tomu všemu, co v seriálu máme, jsem nechápal, proč musíme vystřihnout právě toto. V každém případě, Homelander se měl po setkání se Stillwellovou v 2. epizodě postavit na Chrysler Building. Následně si měl sundat kalhoty a začít masturbovat se slovy, že si může dělat, co chce, a celé to vyvrcholilo orgasmem přes celý New York.“

 

Škoda, že se tato scéna nedostala do finálního střihu. Skvěle by dokreslovala Homelanderův charakter. A podobně jako showrunner Kripke, ani my nechápeme, proč byla vystřižena tato, ale rozmáčknutí hlavy vagínou zůstalo.

 

Ohodnoť článek
7
Zdroj: cinemablend.com