Jak bylo oznámeno ještě před premiérou Avengers: Endgame, herečka Gwyneth Paltrow se v roli Pepper ve světě MCU už s největší pravděpodobností neukáže. A přestože se její postava objevovala na plátně už od samotného počátku tohoto rozšířeného univerza, je pozoruhodné, že o MCU nemá vůbec tak dobrý přehled, jak by možná mnozí čekali.

 

 

Nejenže v nedávném rozhovoru zapomněla na svou roli ve snímku Spider-Man: Homecoming (která byla navíc jedním z vrcholů filmu), ale podle vyjádření šéfa Marvel Studios během společného focení v rámci 10. výročí MCU dokonce nechápala, co tam mezi všemi těmi herci dělá Samuel L. Jackson.

 

 

Kevin Feige při promovaní vydání Endgame na Blu-ray nosičích prozradil, že když se Gwyneth zeptala na účast Samuela L. Jacksona, několik herců prý ihned přiběhlo a zaskočeně jí odpovědělo, že Sam hraje přece Nicka Furyho, se kterým sama Gwyneth hrála ve filmu. Je sice pravdou, že s Jacksonem nemá žádnou společnou scénu a její nevědomost se dá pochopit, na straně druhé je to ale velmi zvláštní. Zejména, když se Fury objevil ve více než 10 filmech.

Ohodnoť článek
17
Zdroj: screencrush.com