Už v našem nedělním vydání tradičního přehledu filmových tržeb jsme tě informovali o tom, že se komiksovce Spider-Man: Far from Home daří výrazně lépe, než jednotce s podtitulem Homecoming. Snímek měl po třech týdnech v kinech na svém kontě již více než 970 milionů dolarů celosvětově (jednotka za celé své působení v kinech dosáhla „pouhých“ 880 milionů). Vytoužená miliarda byla už jen otázkou času.

 

 

No a ten den dnes konečně nastal. Spider-Man: Far From Home oficiálně pokořilo hranici jedné miliardy a stává se vůbec prvním filmem s pavoučím mužem, kterému se tento úspěch podařil. Zajímavostí také je, že Far From Home je teprve druhým snímkem studia Sony s celosvětovým výdělkem větším než jedna miliarda (dosud to zvládla pouze bondovka Skyfall1,1 miliardy).

 

Zdá se tedy, že partnerství s Marvel Studios přineslo požadované ovoce a v Sony tak momentálně nemají žádný důvod něco měnit. Spidey bezpochyby zůstane součástí MCU a určitě se dočkáme i dalších sólovek s Tomem Hollandem. Samozřejmě, studiu Sony k tomuto úspěchu gratulujeme.

Ohodnoť článek
12
Zdroj: comicbookmovie.com, boxofficemojo.com