Už více než rok není tajemstvím, že Natasha dostane svůj vlastní film. Na Comic-Conu jsme se ale konečně dozvěděli potřebné informace. V první řadě známe dějové zasazení. Sólovka Black Widow se bude odehrávat mezi Civil War a Infinity War. Zjistíme tak, co Nat dělala jako vyvrhelka. Možná se setkáme i s Hawkeyem, a to rovnou ve dvou časových rovinách. Pokud se neukáže mezi událostmi Civil War – Infinity War, zřejmě se na něj můžeme těšit v lince zasahující ještě více do minulosti.

 

Zatím netušíme, jakou měrou se film soustředí na jaké období, ale bylo nám potvrzeno, že se podíváme na události v Budapešti, o kterých slyšíme už od roku 2012, a tedy od The Avengers.


Kromě Scarlet na plátně uvidíme i herce jako Florence Pugh, David Harbour, Rachel Weisz, O-T Fagbenle či Ray Winstone. Momentálně nevíme, kdo bude hrát koho. Spekuluje se, že Rachel Weisz bude novým Taskmasterem. Je však možné, že se objeví hlavně ve flashbacích a scénách z minulosti. Taskmaster je žoldák a v komiksech patří k nejlepším bojovníkům zejména díky fotografickým reflexům. Tato schopnost mu umožňuje zapamatovat si a dokonale napodobit pohyby svých protivníků, přičemž je dokáže i předvídat.

 

 

 

Natashinou sokyní a starou známou bude postava hraná Florence Pugh, se kterou ve filmu zažijí i několik bitev. Odehraje se i honička v ulicích či na motorkách. Jmenuje se Yelena Belova. V komiksech byla v pořadí druhou ženou, která převzala přezdívku Black Widow.

 

Harbourova postava bude jakýmsi ruským Captainem Americou. Jmenuje se Alexei Shostak (takže ano, je to fakt velká náhoda) a jeho alter ego je Red Guardian. V komiksech šlo o špičkového pilota, ženatého s Natashou Romanovou. KGB je však rozdělilo, Alexeiovi zakázalo styk s minulým životem a Natashe řeklo, že Alexei zemřel při nehodě. Z něho udělali speciálního agenta Red Guardiana, z ní zase špičkovou špionku Black Widow. Nat chtěla uctít památku svého manžela, a tak se rozhodla jít v jeho šlépějích.

 

Black Widow sa bude odohrávať medzi Civil War a Infinity War. Kto je záporák Taskmaster a čo sa stalo v Budapešti?

 

Black Widow dorazí do kin 1. května 2020. Režíruje Cate Shortlan (Lore, Berlin Syndrome), za scénářem stojí Jac Schaeffer (Olaf's Frozen Adventure, Captain Marvel) a Ned Benson (The Disappearance of Eleanor Rigby) Pokud se chceš dočíst o nějakých spekulacích, klikej na toto Reddit vlákno (hovoří se v něm i o Dark Avengers). 

 

P. S. – Zdá se, že spekulace o účasti Emmy Watson byly nepravdivé

 

P. S. 2 – Kdo by chtěl vidět cameo Captain America?

Ohodnoť článek
6
Zdroj: screenrant.com, movieweb.com, comicbook.com