Matt Groening nepřímo potvrdil, že The Simpsons Movie 2 opravdu vznikne, píše MovieWeb. To jsou v současnosti jediné informace, které máme, ale pokud jsi i po stovkách epizod seriálu o žluté rodince na Simpsonovy stále nezavřel, z celovečeráku máš určitě radost.

 

Groening řekl, že jelikož bylo 21st Century Fox koupeno Disney, pochopitelně budou chtít vytěžit něco i z jejich nejikoničtějšího seriálu, což kromě nových epizod znamená i další film.

 

 

Tvůrce Simpsonových to oznámil na Comic-Conu v San Diegu: „Nepochybuji o tom, že tu brzy bude další film o Simpsonových, a to brzy. Myslím si, že Disney chce něco za své peníze.“

 

Matt Groening potvrdil druhý film o Simpsonovcoch

 

Na podrobnější informace si však budeme muset ještě počkat, nic konkrétního totiž zatím nevíme a klidně to může být tak, že je film už dávno ve výrobě a Groening ho takovýmto způsobem teasuje.

 

Tvůrce si přitom uvědomuje, že první film byl prakticky katastrofou. Vedle prací na běžných epizodách na něm makali titíž lidé a popularitě seriálu uškodil, ne prospěl. Ani dosud se jim prý nepodařilo odstranit všechny negativní následky.

Ohodnoť článek
34
Zdroj: movieweb.com