Hollywood Reporter informuje, že Margot Robbie si skutečně zahraje panenku Barbie. Potvrzují se tak zprávy ještě z minulého roku, kdy se o tom nahlas spekulovalo. Tehdy se mluvilo o tom, že by Warneři rádi na režisérské stoličce viděli tvůrkyni Wonder Woman Patty Jenkins. Momentálně o této pozici zprávy nemáme. Stačit nám bude muset Robbie a fakt, že scénář napíší Greta Gerwig a Noah Baumbach (Frances Ha či Mistress America).

 

Gerwig můžeš znát i díky Lady Bird, její režisérské prvotině, za kterou získala množství chvály. Na produkci se kromě jiných bude podílet i samotná Robbie s její společností LuckyChap. Zatímco Gerwig čeká letos premiéra jejího nesmírně očekávaného dramatu Little Women, Baumbach má na Netflix z pozice režiséra vypustit tajemný film se Scarlett Johannson a Adamem Driverem.

 

Robbie není jen pěkná tvářička. Za svůj výkon v biografickém černé komedii I, Tonya si odnesla nominaci na Oscara a netřeba zapomínat, že se již brzy objeví a v nové tarantinovce, kde ji všichni chválili. Uvidíme, co z toho nakonec vznikne, v dnešní době se ale zřejmě nemusíme bát toho, že by studia Robbie tlačila do diet a nezdravého vzhledu.

 

Margot Robbie si zahrá bábiku Barbie. Kto film natočí?

Ohodnoť článek
0
Zdroj: hollywoodreporter.com
Foto: Warner