Připravovaný heist thriller Red Notice, v němž se kromě svalovce Dwayna Johnsona ukáže i kráska Gal Gadot, měl původně vzniknout pod hlavičkou studia Universal Pictures. Nyní je však všechno jinak, protože projekt si podle nejnovějších informací ukořistil gigant Netflix. Jak totiž informuje magazín Deadline, při představování scénáře bylo prý ze zástupců studia cítit jakési váhání, přičemž díky klauzuli v původní dohodě mohli do hry vstoupit další hráči.

 

A tak snímek Red Notice nakonec skončil v rukou Netflixu. Co se samotného příběhu týče, víme pouze tolik, že se bude odehrávat ve více zemích a zaměří se na pronásledování nejhledanějšího zloděje umění na světě. Navíc Dwayne Johnson ve svém prohlášení potvrdil i účast oblíbence Ryana Reynoldse, takže se nám tu začíná rýsovat lákavě obsazená záležitost.

 

Za režií i scénářem stojí Rawson Marshall Thurber (Dodgeball: A True Underdog Story, We're the Millers, Skyscraper) a start natáčení je momentálně naplánovaný na leden 2020. Datum premiéry je zatím neznámé, ale máme se prý těšit na velkolepou a dobrodružnou akční pecku.

 

RED NOTICE

Ohodnoť článek
2
Zdroj: joblo.com