Herec Bradley Cooper a zpěvačka Lady Gaga si koncem minulého roku podmanili svět hudební romantickým dramatem A Star Is Born. Ten byl natolik úspěšný, že bojoval o prestižní Oscary rovnou v osmi různých kategoriích. Nakonec však dokázala proměnit pouze jednu, a to za nejlepší píseň (Shallow). Navíc, chemie mezi ústřední dvojkou fungovala natolik, že mnoho diváků prahlo po jejich další společné spolupráci.

 

 

 

A k té by skutečně mohlo dojít už zanedlouho. Magazín Hollywood Life totiž přišel s informací, že Lady Gaga by se mohla objevit v chystané komiksovce Guardians Of The Galaxy Vol. 3. Tyto novinky měly přijít ze strany nejmenovaných zdrojů blízkých produkci filmu.

 

„Je zde velká šance, že Lady Gaga a Bradley budou opět spolupracovat právě na Guardians Of The Galaxy 3. Zveřejněno bylo pouze několik jmen, ale Bradley by si měl zopakovat roli Rockett a Lady Gaga ztvárnit jeho lásku. A i když jsou jejich postavy vytvořené digitálně, je to vzrušující. Diváci je jednoduše chtějí vidět spolu a je velmi pravděpodobné, že se tak stane,“ odhalily pro magazín nejmenované zdroje.

 

Hollywood Life krátce nato vydalo zprávy, že zpěvačka ztvární antropomorfní vydru jménem Lylla. Zda se ale Lady Gaga skutečně stane součástí Guardians Of The Galaxy Vol. 3 a zhostí se výše zmíněné role, to zatím s jistotou říci nedokážeme. Na definitivní odpověď si tedy budeme muset ještě nějaký ten čas počkat.

 

 

Režie třetí části Guardians Of The Galaxy se opět chopí James Gunn, který by se měl do natáčení pustit hned poté, co dokončí týmovku The Suicide Squad. Kromě Coopera se počítá s herci jako Chris PrattZoe SaldanaDave BautistaVin DieselKaren GillanPom KlementieffElizabeth Debicki či Sean Gunn, ale velmi by nás potěšila i účast Chrise Hemswortha.

Ohodnoť článek
7
Zdroj: heroichollywood.com
Foto: Warner Bros./Marvel Studios