Možná se ti to ani nezdá, ale milovaný Samuel L. Jackson je už 70letým starým pánem, který však v Captain Marvel musel ztvárnit mladší verzi agenta Furyho. O jeho přeměnu se postarala společnost Lola Visual Effects a při změně Jacksonova vizuálu měli podle Fame Focus nejvíce čerpat z thrilleru 187 (1997), kde si Jackson zahrál postavu Trevora Garfielda.

 

 

Superschopnosti Captain Marvel byly ve filmu vytvořeny zkušeným studiem Industrial Light & Magic (Aquaman, Avengers: Engame), které se mimo jiné postaralo i o tvorbu vesmírných lodí rasy Kree. Níže přiložené video ti dá také odpověď na to, zda při natáčení vlakové scény za Brie Larson opravdu stáli dva muži s plamenomety.

 

Moderátor od Fame Focus si dále posvítil i na CGI zpracování kočky jménem Goose. Věděl jsi o tom, že pravá kočka byla přítomna pouze přibližně v každém pátém záběru? Vizuální efekty pokročily natolik, že si nepřítomnost skutečného zvířete ve většině záběrů (útok s chapadly nepočítáme) diváci prakticky ani nevšimli. A co ty?

 

 

 

Detailnejšie porovnanie záberov pred a po CGI

Ohodnoť článek
14
Foto: Marvel Cinematic Universe