„Pochopitelně sníte o své smrti. V této show můžete zemřít jakýmkoliv způsobem. Byla jsem tedy zcela nespokojená. Ale myslím si, že nemohli potěšit zcela všechny,“ řekla pro The Guardian herečka Lena Headey na osud své postavy z Game of Thrones.

 

Zdá se tedy, že se vůči zakončení dějové linie Cersei vyhradili nejen mnozí diváci, ale také samotná představitelka královny z rodu Lannisterů. Podobný přístup k její smrti jsme vyjádřili i v našem článku, kde jsme úmrtí v náručí Jaimeho vzhledem k jejím hrozivým skutkům z minulosti označili za příliš milosrdné.

 

 

Pro Guardian dále Headey prozradila, že s členy štábu Game of Thrones, které Lena nazývá „Throners“, nadále udržuje kontakt prostřednictvím velké skupiny na WhatsAppu. V tomto se přístup herečky velmi odlišuje od kaskadéra Vladimíra Furdíka ztvárňující Night Kinga, který se s herci příliš nevídá.

 

„My se setkáváme spíše na takových akcích jako Comic-Con. Tehdy se máme možnost vidět a pokecáme,“ řekl pro náš portál Vladimír Furdík a dále se s humorem vyjádřil k tomu, proč nemá zájem udržovat dlouhodobé kontakty:

 

„Já se nějak nesnažím udržovat kontakty nebo si nevyměňují maily ve stylu, že budeš mi chybět a chci tě vidět. Spíš dej mi pokoj (smích). Ale je pár takových lidí. Například s Markem Strongem si napíšu několik mailů. Ale žádné blízké kamarádství. Já nemám čas (smích). Mám práci a pak jsem s rodinou a musím být doma, okopávat kolem zahrady, přenášet kameny z bodu A do bodu B a podobně.“

 

Ohodnoť článek
3
Zdroj: screenrant.com, theguardian.com
Foto: HBO