Jeden z hlavních tvůrců Ricka a Mortyho Justin Roiland potvrdil, že by chtěl z populárního seriálu vytvořit celovečerák. Jak informoval portál Joblo, na otázku fanouška, zda se někdy dočkáme celovečerního snímku s Rickem a Mortym v R rating verzi, odpověděl slovy: „Ano, udělal bych to velmi rád.“ 

 

Oficiální potvrzení celovečerního filmu zatím nemáme, ale naděje v podobě slov od samotného Justina Roilanda je pro nadšence seriálu více než dostačující na to, aby mohli započít své teorie o nových dobrodružstvích hlavní dvojky.

 

 

Filmová verze je možná, ale nejistá, ale s jistotou víme, že seriálový Rick a Morty se prostřednictvím 4. série vrátí již v listopadu tohoto roku. Dočkat bychom se měli minimálně 70 epizod, což je oproti minulým 31 částem během tří sérií skutečně obrovská várka čerstvé zábavy.

 

 

Třetí a zatím poslední sérii hodnotil náš kolega z redakce 9,5/10. Jeho dojmy si můžeš přečíst v této recenzi. Plány televizní stanice Adult Swim jsou pro fanoušky více než nadějné a my věříme, že si i v dalších epizodách udrží svou kvalitu. Jakékoli další informace ze světa Ricka a Mortyho můžeš dohledat v tomto vlákně.

Dal bys celovečeráku Ricka a Mortyho šanci?
Ano
358 hlasů
Ne
4 hlasy
Ohodnoť článek
5
Zdroj: joblo.com
Foto: Warner Bros. Television Distribution/Adult Swim