Netflix nás potěšil s dlouho očekávanou zprávou. Oficiálně dává zelenou svému vynikajícímu projektu Love, Death & Robots. Ten je výsledkem snahy Davida Finchera a Tima Millera přinést projekt pro dospělé diváky s originálními a úžasnými příběhy v animované podobě. Někdy až s fotorealistickými cíli pro vizuál.

První série sestávala z 18 kraťasů, přičemž většině z nich jsme dali vysoká hodnocení. Naši celou recenzi si můžeš přečíst zde a my ti garantujeme, že pokud seriálu dáš šanci, rozhodně neprohloupíš a je pravděpodobné, že ho i celý dáš najednou. Dohromady má jen něco přes 3 hodiny.

 

Na druhou sérii dohlédne Jennifer Yuh Nelson jako supervising director. S animací má bohaté zkušenosti, a to i mimo fakt, že režírovala poslední dva Kung Fu Panda filmy.
 

Těžko odhadnout, kdy se 2. série dočkáme. Nevíme, zda se Netflix bude ohlížet po již existujících animácích, nebo se zaměří na produkci nadějných animátorů a vypravěčů příběhů. V každém případě doufáme, že nás znovu posadí na zadek. A pokud řekneme, že by to mohli stihnout do konce roku 2020, zřejmě nepůjde o příliš naivní pohled.

 

Ohodnoť článek
5
Zdroj: comingsoon.net