Ihned po Infinity War začaly internetem kolovat různé teorie o tom, jak účinně zneškodnit Thanose. Jednou z nich bylo odseknutí jeho hlavy (slova adresovaná Thorovi na konci IW), ale našly se také odvážnější návrhy. Pokud si do Googlu zadáš „Ant-Man Thanos Butt Theory“, uvidíš, že ti najde více než 2 miliony možných výsledků.

 

Dilema, zda by dokázal Ant-Man zabít Thanos zvětšením se uvnitř jeho těla, byla tedy skutečně na místě. Chris Hewitt z Empire se proto během jednoho podcastu ptal scénáristů Christophera Markuse a Stephena McFeelyho právě na tuto poměrně bizarní teorii.

 

 

„Viděli jsme, že Thanos dokázal snést Hůlkův úder. Jeho celé tělo je tedy alespoň v takové míře odolné. Pokud by se Ant-Man zvětšil, byl by prostě rozdrcen nezdolný stěnami Thanosova mocného konečníku,“ objasnil nemožné aplikování populární teorie scénárista Christopher Markus.

 

Podobnou smrt si popravdě neumíme a ani nechceme představit, takže můžeme být v konečném důsledku rádi, že k tomuto bláznivému pokusu o zavraždění Thanose vůbec nedošlo. CGI zábavy bylo v Avengers: Endgame i bez toho opravdu dostatek, o čemž také svědčí níže přiložené záběry z článku. Další informace z posledních Avengers najdeš v následujícím vlákně.

 

Ohodnoť článek
65
Zdroj: collider.com
Foto: Marvel Cinematic Universe