Pokud se k některému herci hodí vulgarismy, určitě to bude právě sympaťák Samuel L. Jackson, známý jako odborník na procítěné vyslovování „motherf*cker“. Nejnovější Shaft v sobě spojí trojitou generaci hrdinů, a tedy syna Johna Shafta III (Jessie Usher), Johna Shafta II (Samuel L. Jackson) a původního Johna Shafta (Richard Roundtree).

 

Nás bude samozřejmě zajímat zejména skvělý Samuel L. Jackson, který ztvárnil nebezpečného Shafta ve snímku z roku 2000. O jeho výjimečně zábavné pózy a hlášky nebude podle čerstvé upoutávky v této akční komedii vůbec nouze.

 

 

Shaft alias Samuel L. Jackson bude ke svému okolí opět mimořádně ostrý, a tím nemám na mysli pouze nepřátele, ale také rodinu a blízké. Zloduchům bez problém drtí jejich mužské partie, zpochybňuje heterosexuální orientaci svého syna, no a jak jsme již viděli v předešlé upoutávce, nemá také problém fyzicky napadnout ženu.

 

Pokud scenárista Kenya Barris (Girls Trip, Barbershop: The Next Cut) odvedl dobrou práci a nespoléhal se pouze na výraznou hlavní tvář filmu, mohlo by nás čekat docela zábavné překvapení. Režie filmu připadla na ramena Tima Storyho (Fantastic Four, Taxi) a ve filmu si dále zahrají Alexandra Shipp, Avan Jogia či Regina Hall. Premiéra v USA je plánována na 14. června 2019. Více info o Shaftovi najdeš v tomto vlákně.

Ohodnoť článek
4
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Warner Bros. Pictures / Netflix