Další Snídaně s Filmkultem je tady, což znamená, že tě i tentokrát čeká dávka podstatných novinek. 

Quentin Tarantino chystá crossover Djanga a Zorra 

Quentin Tarantino spojí síly se scenáristou Jerrodem Carmichaelem a oživí komiks Django/Zorro, na němž se sám režisér podílel. Jak praví již název, v příběhu by se měl setkat pistolník Django (Jamie Foxx) a obávaný maskovaný mstitel Zorro. Zatím není známo, zda se Tarantino bude podílet jako producent nebo zda se zhostí i režie.

 

ranajkyr

Seriál For All Mankind nás zve do vesmíru 

Činí tak prvním trailerem očekávané exkluzivitě od Apple TV+. Hlavní role si střihnou Joel Kannaman, Sarah Jones a Shantel VanSanten. Premiéra nás čeká ještě letos.

 

Patrick J. Adams se vrací do poslední série Suits

Poslední série oblíbeného právnického seriálu Suits se ponese ve znamení návratu Patricka J. Adamse, který si opět zahraje Mikea Rosse. Bude mít 10 epizod a vysílat se začne 17. července 2019.

 

ranajky pondelok

Orlando Bloom a Cara Delevingne v novém fantasy

Koncem léta bude mít premiéru i nadějně vypadající fantasy seriál Carnival Row. Orlando Bloom se představí v roli detektiva, který bude pátrat po vrahovi ve světě Carnival Row, který je obydlen všemožnými fantasy bytostmi.

 

Ve vedlejších rolích uvidíme Caru Delevingne, Karlu Crome či Indira Varma. Premiéra se uskuteční 30. srpna 2019.

 

Režisér Moonlightu má nový projekt

Barry Jenkins (Moonlight) zrežíroval biografické drama o choreografu Alvinu Aileym. O scénář se postará Julian Breece (When They See Us) a příběh se zaměří na Aileyho mládí, dospívání a následný velký úspěch v taneční choreografii.

 

ranajkyr

Ohodnoť článek
3
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, indiewire.com, comingsoon.net, comingsoon.net