Novinek se nám tentokrát nahromadilo docela dost, takže vás vítáme u sobotního vydání naší rubriky Snídaně s Filmkultem. Bez dlouhých řečí pojďme rovnou na to.

 

The Irishman má komplikace

 

Vysněná gangsterka Martina Scorseseho The Irishman se potýká s problémy. Režisér je totiž údajně znepokojen vizuálními efekty. Scorsese přiznal, že to stále není podle jeho představ a chce, aby byl výsledek co nejrealističtější. V každém případě si to vyžádá více práce, než se čekalo. Premiéra je zatím stále plánována na podzim tohoto roku.

 

 

 

Legion spěje do finále

 

Třetí a zároveň poslední série vydařeného seriálu Legion dorazila s novými záběry. Premiéra je stanovena na 24. června 2019.

 

 

Joel Kinnaman se vrátí v Suicide Squad 2

 

Joel Kinnaman si zopakuje roli Ricka Flaga v dalším filmu The Suicide Squad 2. Na ten dohlíží James Gunn (Guardians of the Galaxy), který si napíše i scénář. Vrátit by měli i Jai Courtney, Margot Robbie a Viola Davis. Sequel dorazí v srpnu 2021.

 

 

Raňajky

 

Prequel kultovního The Dark Crystal dorazil s prvými záběry

 

The Dark Crystal: Age of Resistance bude prequelem dnes už kultovní fantasy The Dark Crystal z roku 1982. Hlasy postavám propůjčí Taron Egerton, Anya Taylor-Joy, Nathalie Emmanuel, Mark Hamill, Jason Isaacs či Helena Bonham Carter. Premiéra nás čeká 30. srpna 2019.

 

  

Lákavá kriminálka s Melissou McCarthy dorazila s prvním trailerem

 

Melissa McCarthy zdá se zůstane chvíli věrná vážnějším filmovým rolím. Po výborném dramatu Can You Ever Forgive Me? si zahraje jednu z hlavních rolí v kriminálce The Kitchen. Ta bude vycházet ze stejnojmenné komiksové předlohy. V centru budou tři manželky mafiánských gangsterů, kteří se ocitnou za mřížemi.

 

Tři ženy tak musí vzít svůj osud do svých rukou. Kromě McCarthy uvidíme i Elisabeth Moss a Tiffany Haddish. Režíruje Andrea Berloff a americká premiéra se uskuteční 9. srpna 2019.

 

 

 

Lví král

 

Hraná adaptace kultovního animáku Lví král dorazila s 11 novými plakáty. Můžeme si na nich vychutnat všechny hlavní postavy tohoto legendárního příběhu. Do našich kin snímek zamíří 18. července tohoto roku. Režíruje Joe Favreau (Iron Man, Kniha džunglí).

 

 

Zobrazit galerii 11 galeria
Ohodnoť článek
2
Zdroj: indiewire.com, collider.com, comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, collider.com, comingsoon.net, comingsoon.net