Režisér Dan Scanlon (Monsters University) nás v teaseru pro lákavou pixarovku Onward zavede do moderního fantasy města, které obývají všelijaké magické bytosti.

 

Kdysi byl tento svět plný magie a dobrodružství, ale tyto příběhy už jsou spíše jen příjemnými legendami a nikdo jim vlastně pořádně nevěří. Hlavními hrdiny budou dva teenagerští elfští bratři Ian (Tom Holland) a Barney (Chris Pratt) Lightfootovi. Ti se vydají na neobvyklou cestu, aby zjistili, zda ve světě ještě přece jen nezůstala špetka nějaké té magie.

 

 

Dalším postavičkám propůjčí hlasy i Octavia Spencer či Julia Louis-Dreyfus. První teaser vypadá opravdu lákavě. Pixar se vytasil s dalším originálním světem, do kterého bude radost se ponořit a který si nás maximálně podmaní.

 

Navíc se zdá, že nás tentokrát čeká něco na způsob animovaného road movie, kde nebudou kromě humoru chybět ani emoce. Animace je opět špičková a námět rozhodně vzbuzuje zvědavost. 

 

Budeme držet palce, ať se Pixaru podaří další přesný zásah. Jedno je však jisté. Tvůrci v rukou drží silné karty a nedokážeme si představit, co by se muselo stát, aby to Pixaru ani tentokrát nevyšlo. 

 

Počkejme si tedy na plnohodnotný trailer a hlavně na samotný film. Pixaru věříme a doufáme, že nám doručí originální, zábavnou i dojemnou pecku. Americká premiéra je stanovena na 6. března 2020.

 

Onward

Ohodnoť článek
1
Zdroj: comingsoon.net