Německý seriál Dark byl pro Netflix dalším velkým úspěchem. Pozoruhodný mysteriózní hororový projekt oslovil diváky i kritiky a letos se konečně dočkáme očekávané druhé série. Počítáme sice s tím, že všichni zájemci o tento seriál již Dark viděli, ale přesto popíšeme děj bez spoilerů.

 

Aniž bychom něco podstatného prozradili, můžeme napsat, že v malém městečku Winden začne docházet k tajemným událostem po tom, co se ztratí místní dítě. Tato událost je jen jednou nitkou v klubíčku záhad, které se týkají tří generací čtyř rodin.

 

 

 

Tajemství se vyplavují na povrch a zdá se, že za všemi záhadami je něco mnohem temnějšího, než si kdokoliv z hrdinů dokázal představit. Pokud jste první sérii viděli, tak víte, že tvůrci si pro diváky připravili opravdu spletitý a zamotaný příběh, který navíc v závěru zanechal mnoho otázek nezodpovězených. Právě na ně zřejmě dostaneme odpovědi v druhé sérii.

 

I druhý trailer staví na solidní pochmurné atmosféře či tajemných a mysteriózních náznacích. Dává si při tom pozor, aby nic důležité neprozradil, a zároveň nám prozrazuje, že se rovnou můžeme těšit i na třetí sérii.

 

 

Dark

 

Zbývá už jen doufat, že nové části navážou na první sérii důstojně a tvůrcům se jejich příběh nevymkne z rukou. Zatím tomu ale nic nenasvědčuje. Spíše se zdá, že milovníci záhad a pořádně komplikovaného děje si znovu přijdou na své.

 

Dark vytvořili Baran bo Odar a Jantje Friese a v hlavních rolích se objeví Oliver Masucci, Karoline Eichhorn a Jordi Triebel. Nové epizody budou na Netflixu dostupné 21. června 2019.

 

Ohodnoť článek
0
Zdroj: comingsoon.net