Oblíbený seriál Black Mirror se k nám již brzy přiřítí ve své 5. sérii. Netflix nám už sice doručil poměrně zdařilý Bandersnatch, ale fanoušci už nedočkavě vypadají epizody regulérní nové série.

 

K dispozici nyní máme plakát, který naznačuje, co nás ve třech částech vlastně čeká. První epizoda s názvem Rachel, Jack and Ashley, Too divákům povypráví příběh osamělé teenagerky, která se touží spojit se svou oblíbenou pop star. Hlavní role si střihnou Miley Cyrus, Angourie Rice a Madison Davenport.

 

Zobrazit galerii 3 galeria

 

Druhá epizoda ponese název Striking Vipers a v jejím centru budou dva odcizení přátelé, kteří se po delším čase znovu setkají. Tím však spustí kaskádu událostí, které jejich životy navždy změní. V této epizodě uvidíme Anthonyho Mackieho, Yahyaa-Abdul-Mateena II, Nichole Beharie, Ludiho Lina a Pom Klementieff.

 

Finální díl bude mít název Smithereens. Hlavním hrdinou bude taxikář, jehož běžný pracovní den se nebezpečně vymkne kontrole. Hlavní role ztvární Andrew Scott, Damson Idris a Topher Grace. Black Mirror se s úspěchem vysílá již od roku 2011 a jeho tvůrcem je Charlie Brooker.

 

Brooker už naznačil, že poté, co si odbude premiéru 5. série, je zde možnost na pokračování. Nápady tvůrcům údajně nechybí, takže by určitě byla škoda, kdyby nepokračovali. Všechny tři epizody nové série Netflix uvede již 5. června tohoto roku.

 

 

 

 


Ohodnoť článek
3
Zdroj: comingsoon.net