První série Westworld byla svého času vyzdvihována do nebes, ale s druhou sérií přišel úpadek, který se podepsal na obecném vnímání tohoto dobře rozjetého projektu od HBO. Naši recenzi na první i druhou sérii najdeš také na webu (zde a zde). Doufáme ale, že seriál opět nabere na kvalitě, jakou jsme měli možnost vidět v první sérii.

 

S koncem Game of Thrones se navíc zákazníci HBO začnou ohlížet po jiných seriálech a právě Westworld by mohl patřit mezi lahůdky, kvůli kterým by si společnost měla udržet stálé zákazníky. První trailer k nové sérii nám mimochodem ukázal nového člena univerza Westworldu, jehož ztvárnil Aaron Paul, známý ze seriálu Breaking Bad (postava Jesseho Pinkmana).

 

 

První série představily Westworld jako svět divokého západu a umělé inteligence, kde na diváky čekalo množství netradičních záhad. Třetí série však přichází s úplně jiným světem a nováčkem Aaronem Paulem. Těšit se můžeš tedy na nepoznané futuristické prostředí a dosud neviděné zápletky mimo westernový park.

 

Ze starých tváři jsi mohl v upoutávce pozorovat jedině sympatickou herečku Evan Rachel Wood (postava Dolores). Kromě Aarona Paula se k novému obsazení přidá Lena Waithe, Scott Mescudi či Marshawn Lynch. Premiéra debutové části 3. série je plánována na blíže nespecifikovaných měsíc roku 2020.

Ohodnoť článek
3
Foto: HBO