Závěrečná série Game of Thrones rozzlobila více než milion lidí. Tuto hranici už překonala petice, jejímž cílem je natočit 8. sérii nanovo s kompetentními scenáristy, což se samozřejmě nestane, ale tvůrci seriálu aspoň vidí, jak legendární show podle mnohých pokazili.

 


 

I když se poslední série točila dva roky a diváci čekali fenomenální zakončení, opak byl pravdou. Už v její polovině se mnozí uživatelé na sociálních sítích chytali za hlavy, protože štáb zapomněl z jedné scény odstranit Starbucks kelímek, a tak Daenerys oslavovala vítězství nad Night Kingem společně s bylinkovým čajem ze známého řetězce.

 

Fanoušci tehdy nadávali, že to jen podtrhuje kvalitu poslední série, ale to zřejmě nečekali, že na ně budou v závěrečné části čekat nezbedné plastové láhve. Pokud jsi ji ještě neviděl, nic závažného ti nevyspoilujeme, když se podíváš na tyto fotografie ze seriálu a spatříš, že vedle Samwella Tarlyho a potom i vedle Davose zůstaly plastové láhve s vodou, kterými se zřejmě během natáčení osvěžovali.

 


Ohodnoť článek
5