Dva roky jsme čekali na to, jak tvůrci ukončí poslední sérii Game of Thrones. Měla obsahovat nečekané zvraty, ale podle mnohých fanoušků ji scénáristé odflákli, aby potěšili některé skupiny diváků. Ať už je to jakkoli, poslední část Game of Thrones nás čeká již za několik hodin.

 

Sledovat ji můžeš na HBO GO hned po třetí ráno, ale pokud nepatříš mezi velké fanoušky a ztratil jsi se seriálem trpělivost jako část z naší redakce či statisíce lidí na sociálních sítích, na internetu bys už dnes mohl najít rozsáhlé úniky informací o tom, jak seriál skončí. Kdybys hledal pozorně, našel bys je na portálech jako Reddit již mnohem dříve, ale nyní se zpráv o únicích chytila světová média a Game of Thrones nabralo závěrečné šílenství.

 

My ti samozřejmě nebudeme předpokládaný konec seriálu z úniků prozrazovat, vždyť když už jsi čekal dodnes, tak si přece zážitek nebudeš kazit pár hodin před zveřejněním poslední epizody. Raději si tedy na sociálních sítích dávej dobrý pozor, abys náhodou nezahlédl zprávu o tom, kdo nakonec usedne na Iron Throne.

 

Na internete už nájdeš uniknutý koniec finále Game of Thrones a fanúšikovia zúria

Ohodnoť článek
7