V předposledním vydání Snídaně s Filmkultem vede hlavně novinka o budoucnosti série Saw. Novinek je však tolik, že ti článek přineseme i zítra.

 

Chris Rock restartuje sérii Saw

V říjnu 2020 se vrátí série Saw. Nepůjde však o přímé pokračování snímku Jigsaw. Produkovat bude komik Chris Rock a přidají se k němu James Wan a Leigh Whannell, původní tvůrci série. Režie se chopí Darren Lynn Bousman (Saw 2, 3 a 4). Půjde o unikátní pohled na svět Jigsawa a stále se přesně neví, zda půjde o jemný reboot, nebo spin-off.

 

 

Snowpiercer se vrátí na televizní obrazovky

Půjde o seriál a bude se zabývat sociálními problémy ve vlaku, ale určitě přijde i na akci. Snowpiercer se v seriálovém provedení plánuje už dva roky, takže si pro jistotu počkáme, jestli se znovu nezruší.

 

 

Taika Waititi sere na Hitlera, zahrál ho podle sebe

Waititiho další režijní prácička se jmenuje JoJo Rabbit a kromě samotného Waititiho si v ní zahraje i Scarlett Johansson. Waititi si v něm zahraje imaginárního přítele malého chlapce a shodou okolností půjde o Hitlera. Režisér a herec Taika ale nesledoval žádná Hitlerova vystoupení ani jeho osobnost. Podle jeho slov to byla obyčejná zpi*ená ku*va a lidé by si až tak moc neužívali skutečného Hitlera. Bude to o něco odlehčenější verze, avšak Waititi slibuje, že nepřekročil žádnou hranici.

 

Komik Chris Rock reštartuje sériu Saw s deviatym dielom plným krvi a smrteľných pascí

 

Nový film M. Night Shyamalana bude humorně laděné sci-fi

Více se o tomto projektu neví a zatím nevíme ani to, pod jakým studiem vyjde. Můžeme však předpokládat, že to bude pod Universalem, kterým se Split i Glass slušně vydělal, ačkoli kriticky to v tom druhém případě vůbec nevyšlo. 

 

 

 Johnny Depp natočil nový dramatický film

Jmenuje se Minamata a půjde o příběh Davida s Goliášem. Depp v něm bude hrát toho slabšího (investigativního fotografa), který se pustí proti velké společnosti odpovědné za otrávení lidí v Japonsku v roce 1971.

 

Komik Chris Rock reštartuje sériu Saw s deviatym dielom plným krvi a smrteľných pascí

 

Chystá se další Evil Dead...

ale bez geniálního Bruce Campbella jako Ashe. Zřejmě nepůjde o pokračování seriálu Ash vs Evil Dead, ale něco určitě přijde. Škoda, protože seriál byl skutečně geniální a my jen doufáme, že pokud něco skutečně přijde, bude to podobně ulítlé.

 

Komik Chris Rock reštartuje sériu Saw s deviatym dielom plným krvi a smrteľných pascí

Ohodnoť článek
3
Zdroj: collider.com, collider.com, movieweb.com, indiewire.com, movieweb.com, movieweb.com