Pokud jsi zarytý fanoušek seriálu Game of Thrones a očekával jsi, že v poslední sérii se dočkáme rozuzlení proroctví a zakončení psychologického vývoje mnoha postav, pak jsi byl zřejmě zarmoucen.

 

Fanoušci na sociálních sítích nadávají tvůrcům seriálu, že se vykašlali na hlavní myšlenku Game of Thrones a raději chtěli nesmyslnými tahy v scénáři lahodit některým divákům.

 

Kromě kritiky se však na sociálních sítích objevil i vtipný příspěvek Jamese Pottera, který si všiml, že královna Cersei, alias herečka Lena Headey, v poslední osmé sérii nehraje takovou roli, jakou by mohla.

 


 

V úvodních částech se rozčilovala nad tím, že její žoldáci z Golden Company nepřinesli slony, pak se několikrát odmítla vzdát a nakonec se postavila do okna, popíjela víno a sledovala, jak se jí město King's Landing rozpadá na kousky pod dračím ohněm.

 

James Potter si vzpomněl na to, že Lena navzdory všemu patří mezi největší hvězdy seriálu, a tak jí HBO za každou epizodu v poslední sérii zaplatilo minimálně 500 tisíc dolarů. V minulosti se objevily zprávy o tom, že herci jako Lena a Nikolaj Coster-Waldau ztvárňující Jamieho Lannistera vydělávají až milion za epizodu, ale potvrzeny byly jen nižší částky.

 

Uživatel Twitteru proto úsměvně konstatoval, že v osmé sérii Cersei vydělává statisíce za postávání v okně a popíjení vína (za každou minutu na obrazovce v 8. sérii inkasovala 48 000 dolarů), protože Lena se nezúčastnila ani souboje proti Night Kingovi a nemusela natáčet nekonečné noční bitvy.

Ohodnoť článek
6
Zdroj: highsnobiety.com