O pokračování temné pohádky Maleficent s rohatou čarodějnicí Angelinou Jolie se v posledním období příliš nemluvilo, ale to bylo asi tím, že se na snímku poctivě pracovalo nejprve během natáčení a následně i ve fázi postprodukce. Datum premiéry se však už pomaličku blíží, a tak bylo jen otázkou času, kdy se konečně dočkáme nějakých lákavých záběrů. No a ty nyní dorazily.

 

Společnost Disney totiž vypustila do světa čerstvý teaser trailer pro snímek Maleficent: Mistress of Evil, v němž si kromě výše zmíněné Angeliny zopakuje svou roli princezny Aurory i Elle Fanning.

 

 

Co se samotného příběhu týče, bude se odehrávat několik let po událostech z jedničky a můžeme předpokládat, že se v jeho centru opět ocitne zejména vztah temné čarodějnice s mladou princeznou, které vytvoří jakousi alianci a postaví se novým protivníkům v boji za ochranu nejen magických tvorů.

 

Režíruje Joachim Rønning (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, Kon-Tiki), za scénářem stojí Linda Woolverton (animák The Lion King), Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster (oba The Motel Life), no a z herců se dále objeví například Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Sam Riley, Harris Dickinson, Ed Skrein, Imelda Staunton, Juno Temple či Lesley Manville. Premiéra snímku je u nás naplánována na 17. října 2019.

Ohodnoť článek
7
Zdroj: movieweb.com