Není snad žádným velkým překvapením, že mezi koníčky divokého herce patří i házení sekery. Jason Momoa se nedávno zastavil ve známé The Ellen DeGeneres Show, kde moderátorku učil správnou techniku házení. Ellen se sice snažila, jak mohla, ale ani jedna z hozených seker nakonec nezůstala zaseknutá v terči.

 

Na scénu proto přišel samotný Momoa, který se navíc rozhodl házet sekery pouze v tílku bez rukávů, což samozřejmě velmi potěšilo přítomné fanynky. Ellen kromě toho přichystala malé překvapení v momentě, kdy před diváky oznámila, že Jason se bude trefovat do obrázků jednorázových plastových lahví s nalepenými cenovkami. Finální částka měla následně putovat na charitu (nezisková organizace Sustainable Coastlines Hawaii).

 

 

Tým Ellen DeGeneres předpokládal, že se herci podaří vybojovat jen 10 tisíc dolarů, a proto mu předem připravili poukázku s touto částkou. Momoa se ale ke konci pořádně rozohnil a během posledních sekund trefil třikrát částku 5 tisíc dolarů. Celkem se mu tedy podařilo nasbírat 31 tisíc.

 

Výběr terčů v podobě jednorázových plastových lahví nebyl mimochodem vůbec náhodný. V průběhu dubna se zarostlý herec totiž rozhodl po dlouhých letech oholit, čímž chtěl na sebe přilákat pozornost a upozornit na negativní dopad jednorázových plastů na naše životní prostředí.

 

Ohodnoť článek
3
Zdroj: people.com
Foto: Warner Bros. Television Distribution / The Ellen DeGeneres Show