Francouzský režisér Alexandre Aja (The Hills Have Eyes, Horns) se v průběhu posledních dvou dekád vyprofiloval jako tvůrce zajímavých hororových snímků či mysteriózních thrillerů, které si ve světě našly mnoho fanoušků. Koneckonců, přezdívku „Francouzský řezník“ nedostal jen tak náhodou. A už tento rok nám v kinech představí svoji novinku s názvem Crawl.

 

Tentokrát půjde o jakýsi mix hororu, katastrofického snímku a survival thrilleru, který producentsky podpořil i Sam Raimi, tedy tvůrce známých trilogií The Evil Dead či Spider-Man. Navíc, díky oficiálnímu traileru od studia Paramount Pictures si už můžeme vytvořit i první obrázek o tom, co nás v kinech vlastně čeká.

 

 

 

Příběh se zaměří na mladou ženu (Kaya Scodelario – The Maze Runner, Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales), která se při pokusu o záchranu otce během hurikánu kategorie pět ocitne uvězněna v zaplaveném domě. V něm bude muset bojovat o život s divokými a obávanými aligátory.

 

Za režií stojí již výše zmíněný Alexandre Aja, přičemž o scénář se postarali Michael Rasmussen a Shawn Rasmussen (oba – The Ward, Long Distance). Kromě Scodelario si ve filmu zahraje například i Barry Pepper, Ross Anderson, Morfydd Clark či Colin McFarlane a jeho premiéra je u nás naplánována na 11. července 2019.

 

Crawl

Ohodnoť článek
5
Zdroj: screenrant.com