Na Avengers: Endgame se těšili všichni, kteří za posledních deset let vyrůstali na filmech od Marvelu. V kinech jsi měl šanci účastnit se speciálních předpremiér, abys tříhodinový snímek mohl vidět co nejdříve, avšak jedno takové promítání v Hongkongu údajně skončilo katastrofálně pro jednoho fanouška, který se rozhodl zkazit zážitek z filmu všem kolem.

 

Na sociálních sítích se pak objevily zprávy o tom, že když fanoušek začal vykřikovat spoilery a obtěžovat lidi čekající ve frontě na promítání Avengers, někteří si ho údajně podali. Muže prý zmlátili natolik, že zůstal sedět na kraji ulice a musel počkat na příchod záchranářů, protože mu měla téct krev. Po internetu se šířila i fotografie muže na chodníku, avšak její autentičnost bylo prakticky nemožné ověřit.

 

Zpočátku nebylo jasné, zda náhodou nejde jen o výmysl uživatelů sociálních sítí, ale nakonec o zprávě informovala i respektovaná média jako The Independent, Vulture či Deadline, a tak se podle tamních asijských médií opravdu bitka fanouška Avengers měla odehrát. Přesto je možné, že byla situace minimálně přikrášlena, a tak se může ukázat, že to v Hongkongu nedopadlo tak, jak místní média uvedla.

 


Ohodnoť článek
30