V posledních dvou letech Marvel představil svou první dámskou sólovku Captain Marvel a svojí první sólovku s afroamerickým hlavním hrdinou Black Pantherem. Oba filmy si přitom v kinech došli pro částku přes výši 1 miliardy dolarů, takže se dalo očekávat, že Marvel bude svojí diverzitu nadále rozšiřovat, co to jen půjde.

 

Ředitel Marvel Studios Kevin Feige při nedávném rozhovoru potvrdil, že nás čeká změna a po hromadě fyzických namakaných supehrdinů bychom se měli dočkat hrdiny s nadváhou a dle něj dříve, než si myslíme.

 

Feige neřekl jakého superhrdinu konkrétně má na mysli, reálně se ale o filmu už minimálně uvažuje když o něm Feige tak otevřeně mluví. Své plány na Fázi 4, které budou odhaleny po premiéře filmu Spider-Man: Daleko od domova Marvel zatím tají, dost možná se ale právě tam můžeme dočkat oznámení superhrdinského otesánka.

 

Ani představení obézního hrdiny není poslední diverzita, o kterou se Marvel v následujících letech pokusí – své sólovky se dočká čínský superhrdina Shang-Chi, představení by se měla dočkat islámská superhrdinka Ms. Marvel a hlavní postavu snímku Eternals by měl ztvárnit homosexuální muž, konkrétně asiat. Svého pokračování se navíc dočkají Captain Marvel i Black Panther, to vše se ale reálně dozvíme až po premiéře filmu Spider-Man: Daleko od domova.

 

Jedna z budoucích Marvelovek pravděpodobně představí obézního hrdinu

Ohodnoť článek
19
Zdroj: wegotthiscovered.com
Foto: Marvel Studios/Disney