Netflix do tvorby vlastních seriálů a filmů každoročně investuje nemalé množství financí, přesto podle portálu Variety v čele sledovanosti nestojí jeho původní tvorba, ale The Office od NBCUniversal. Tomu se dokonce čísly sledovanosti prostřednictvím Netflix podařilo překonat i legendárních Přátele.

 

Výrazný seriál ale může brzy přejít právě pod křídla společnosti NBCUniversal, která plánuje spustit konkurenční streamovací službu. Wall Street Journal ve své publikaci píše o tom, že číslo jedna streamovacího giganta Netflix, a tedy populární The Office, se možná „navrátí domů“.

 

Podle informací od lidí z blízkého okolí NBCUniversal se totiž již v současné době vedou diskuse o tom, že po skončení smlouvy s Netflixem v roce 2021 přejde The Office opět pod hlavičku NBCUniversal.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa The Office (@theoffice_fanatic),

 

Nejsledovanější původní show Netflix mají být Orange Is The New Black a Ozark. Číselně však za seriály jako The Office, Přátelé či Grey's Anatomy pořádně zaostávají. Popularita některých starších seriálů je zdá se i v současné době mnohem výraznější než u mnoha novinek.

 

Jak k postoji diváků přistoupí samotný Netflix, je zatím sporné. Určitě by se měl ale snažit zaujmout davy především svým originálním obsahem, protože s příchodem mnoha streamovacích služeb mu budou projekty jiných společností zřejmě pomalu ubývat.

Ohodnoť článek
2
Zdroj: screencrush.com
Foto: NBCUniversal