Včerejší světová premiéra Avengers: Endgame, které se zúčastnil filmový štáb či vybraní filmoví kritici, je už za námi. První reakce byly opravdu velkolepé a podle některých novinářů Endgame překonalo všechna očekávání. Jednotlivé reakce jsme si v shrnuli v nedávném článku.

 

Snad žádný z publicistů však promítání Avengers: Endgame neprožíval tak jako Chris Evans ztvárňující Captaina Americu, který si během včera pořádně zaplakal, a to přibližně šestkrát.

 

„Je tu mnoho mých přátel a členů rodiny. Máme propojení, které překračuje naši práci... Během dnešního večera jsem plakal asi tak šestkrát,“ svěřil se dojatý Evans portálu Variety.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Evans (@teamcevans),

 

Na celosvětové premiéře ale emoce ovládly například i Marka Ruffala alias Hulka. „Byla to úžasná a dechberoucí jízda, všechny vás strašně miluju,“ nešetřil milými slovy vůči hereckým kolegům a kolegyním z Avengers, které označil za bratry a sestry.

 

Jednotliví herci museli být za dlouhá léta práce na marvelovkách skutečně dojatí, ale je téměř jisté, že nějaká ta slza během sledování Endgame v kinosále ukápla i z očí mnoha skalních fanoušků univerza Marvelu.

 

Česká premiéra je plánována na 25. dubna 2019. Pro více informací vstup do tohoto vlákna.

Ohodnoť článek
20
Zdroj: unilad.co.uk
Foto: Marvel Studios