Studio Marvel je známé tím, že se ze svých nejočekávanějších filmů snaží odhalit co nejméně, aby divákům zbytečně nekazilo zážitek ještě před návštěvou samotného kina. Jak ses však mohl přesvědčit v našem nedávném článku o Tomu Hollandovi, tvůrci z Marvel Studios zavádějí dokonce i své vlastní herecké hvězdy.

 

Některým z nich tak dávají například pouze neúplné či falešné scénáře, ale občas (jako v případě výše zmíněného Hollanda či Marka Ruffala, kterému se více než půl roku před premiérou Avengers: Infinity War podařilo prozradit konec) herci dostanou výhradně repliky jejich postav. A nic jiného. Mnoho herců proto vůbec netuší, jak vlastně Avengers: Endgame skončí.

 

Endgame Script

 

To ale není případ Roberta Downeyho Jr. Podle vyjádření režisérů Anthonyho a Joea Russů je totiž představitel Tonyho Starka jediným hercem z MCU, který měl k dispozici kompletní scénář pro Endgame. A je to zcela pochopitelné. Downey totiž neprozrazuje detaily MCU filmů a byl to právě on, kdo nakopl celé komiksové univerzum, přičemž i díky němu se dokázalo dostat tam, kde je dnes.

 

Co se týče jeho parťáka Chrise Evanse, ten přiznal, že už viděl první polovinu Avengers: Endgame. Zda se mu ale dostal do rukou i celý scénář, už neprozradil. Určitě se ale shodneme na tom, že čím méně lidí zná kompletní příběh, tím lépe pro všechny.

 

Premiéra snímku je u nás naplánována na 25. dubna 2019, a pokud si ji plánuješ vychutnat za nejlepších možných podmínek, rozhodne zajdi do IMAXu. Pro více informací klikej sem.

 

Na závěr přikládáme nedávný rozhovor s režiséry Russovými

 

Robert Downey Jr. je jediným hercom z MCU, ktorý čítal kompletný scenár pre Avengers: Endgame

Ohodnoť článek
17
Zdroj: movieweb.com