S významným úspěchem streamovacích služeb se stále více známých filmových herců posouvá také k seriálům. 48letou Umu Thurman můžeš znát především z hitů Quentina Tarantina jako Kill Bill či Pulp Fiction. A představa zkušené Thurman v hororovém seriálu od Netflix nezní vůbec špatně.

 

První série Chambers se bude soustředit na mladáou dívku, které po infarktu transplantovali nové srdce. Její zájem o identitu a důvod náhlého úmrtí dárkyně ji přináší do temných zákoutí. Povaha hlavní hrdinky se mění a stále více připomíná osobu zesnulé dívky. Její matku Nancy v seriálu ztvárňuje právě zmiňovaná Uma Thurman.

 

 

Zápletka Chambers by mohla obstát prostřednictvím celovečerního filmu, ale zda bude dostatečně zajímavou i na seriálové zpracování, je zatím sporné. Hororové nadšence by ale novinka od Netflixu mohla určitě zaujmout. Mimo Umy Thurman v seriálu uvidíš herce jako Sivan Alyra Rose, Griffin Powell-Arcand, Nicholas Galitzine, Tony Goldwyn a další. 

 

Showrunnerkami seriálu se staly Akela Cooper a Leah Rachel. Druhá ze zmíněných se na Chambers dále podílela i z pozice scenáristky. Premiéra hororové novinky je naplánována na 26. dubna 2019.

Ohodnoť článek
3
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Netflix