V průběhu loňského léta jsme tě informovali o druhé části známé komedie How High, která je v našich končinách známá spíše pod názvem Kdo hulí, ten umí. Hlavní postavy tentokrát neztvárňuje Method Man a Redman, ale Lil Yachty a DC Young Fly. Jejich společné zážitky budou, zdá se, více než šílené, ale zároveň skutečně nesmyslné.

 

Druhý díl podle všeho postrádá jakýkoliv, alespoň z části smysluplný příběh, a tak nás pravděpodobně čeká jen množství bláznivých dobrodružství hlavního dua spojených se spoustou marihuany. Tvůrci od MTV zřejmě očekávají, že diváci mají v plánu film sledovat jen pod vlivem omamných látek, a proto si s originální zábavou příliš nelámali hlavu.

 

 

Dějová linie Kdo hulí, ten umí 2 by se měla víceméně točit pouze kolem hledání ztracené marihuany. Do toho si můžeš připočítat několik levných psychedelických zážitků a nějaký ten striptýz. Pokud ti to stačí, s výsledkem budeš zřejmě docela spokojený. Pokud ne, určitě zařaď zpátečku.

 

Velká část fanoušků první části už ale v této chvíli nad Kdo hulí, ten umí 2 kroutí hlavou, o čemž svědčí i poměr lajků na traileru (aktuálně v poměru 93:599).

 

Kromě klíčové dvojice se ve snímku objeví i DeRay Davis, Nene Leakes, Lil Baby, Blac Youngsta, Justine Skye či Mike Epps. Scénář napsali Shawn Ries, Artie Johann, Alex Blagg a Neel Shah. Premiéra na MTV je naplánována na 20. dubna 2019.

Ohodnoť článek
4
Zdroj: deadline.com
Foto: Music Television (MTV)